اجاره ویلا کردان

امروزه به دلیل اینکه افراد بسیاری بخصوص از شهر تهران، اوقات فراغت خود را میخواهند در کردان سپری کنند، شاهد ساخت و ساز انواع ویلاها و اقامتگاه ها هستیم تا این روستای ییلاقی، پاسخگوی نیاز مردم به اجاره ویلا در کردان را داشته باشد. در نقاط مختلف کردان، ویلاهای بسیاری برای هر بودجه و سلیقه ای وجود دارد و قیمت های بسیار خوب آن ها و هزینه راضی کننده برای اجاره ویلا در کردان باعث شده این منطقه در میان مناطق اطراف تهران، یکی از بهترین مقاصد سفر و اقامتی چند روزه باشد.

اگر به دنبال اجاره ویلا در کردان هستید همواره در نظر داشته باشید به لطف محبوبیت کردان، تقاضا برای اجاره ویلا در این منطقه بالا بوده و پیشنهاد می شود از چند روز قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو ویلا در کردان و انتخاب بهترین اقامتگاه میان سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و غیره از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید. همچنین خوب است بدانید نرخ اجاره روزانه ویلا در کردان طی روزهای عادی هفته قیمت مشخصی دارد اما در روزهای آخر هفته و بخصوص ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به دلیل تقاضای بالا، افزایش خواهند یافت.

اجاره ویلا استخردار کردان

همانطور که میدانیم، مالکین همواره ویلاهایی را میسازند که در میان مسافران از محبوبیت بالایی برخودار بوده و بیشترین تقاضا را برای اجاره روزانه ویلا در کردان داشته باشند و تعداد بالای ویلاهای مجهز به استخر روباز یا سرپوشیده در کردان، دلیل موجهی بر محبوبیت و تقاضای بالا جهت اجاره ویلا استخردار کردان به حساب می آید. کردان را با ویلاهای استخردارش میشناسند و افراد بسیاری هستند که هزینه هایی قابل توجهی را برای اقامت در این ویلاها پرداخت می کنند تا بهترین خاطرات سفر را برای خود رقم بزنند.

ویلاهای استخردار کردان در 6 ماه اول سال، دلیل اینکه کردان در خوش آب و هواترین روزهای خود قرار دارد، از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و نرخ اجاره ویلا در کردان با استخر، طی نیمه اول سال به مراتب افزایش خواهد یافت و همچنین در نظر داشته باشید در روزهای گرم سال، گردشگران به سراغ ویلاهای استخر روباز می روند و به همین دلیل، نرخ اجاره روزانه ویلاهای استخر سرپوشیده کاهش خواهد یافت. لازم به ذکر است ویلاهای استخردار کردان از امکانات مختلفی از جمله باغ های بزرگ به همراه آلاچیق و باربکیو، میزهای فوتبال دستی و بیلیارد برخوردار بوده و در برخی از ویلاها، سونا و جکوزی هم مشاهده می شود.

اجاره ویلا کردان استخر آبگرم

همانطور که پیش تر گفتیم، ویلاهای استخر روباز کردان در 6 ماه اول سال از محبوبیت بالایی برخوردار هستند اما در نیمه دوم سال، شرایط برعکس خواهد شد. با شروع شدن فصل پاییز تا اواخر زمستان، کردان وارد سردترین روزهای خود می شود و دیگر امکان استفاده از استخرهای روباز آبسرد در هوای سوزناک کردان میسر نخواهد بود. در این ایام، ویلاهای استخردار کردان بنا به تصمیم مالک، یا استخر غیرفعال شده و اقامتگاه در میان ویلاهای عادی کردان قرار میگیرد یا آب استخر گرم خواهد شد.

در نیمه دوم سال، اجاره ویلا کردان استخر آبگرم بسیار پرتقاضا بوده و همچنین شاید برایتان جالب باشد از نظر اکثر گردشگران، استخرهای آبگرم در هوای سرد به مراتب جذاب تر از تابستان است. در نیمه دوم سال، به دلیل هوای بسیار سرد کردان، گردشگران ترجیح می دهند به سراغ ویلاهایی با استخرهای سرپوشیده بروند لذا این دسته از اقامتگاه ها همواره نرخ اجاره روزانه بیشتری نسبت به ویلاهای استخر روباز دارند. همانند سایر اقامتگاه های کردان، نرخ اجاره روزانه ویلا استخر آبگرم در کردان طی ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه و همچنین روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش می یابد.

قیمت اجاره ویلا در کردان

در روستای کردان، اقامتگاه های مختلفی وجود دارد که شامل سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و دوبلکس و غیره هستند. برای اطلاع از قیمت اجاره ویلا در کردان، خوب است بدانید در فصل بهار و تابستان، ویلاهای استخردار بیشترین قیمت ها را دارند چراکه اجاره ویلا استخردار در کردان، میان گردشگران پرتقاضاتر هستند اما با فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان، به دلیل سرد شدن هوای منطقه، کمتر کسی به سراغ ویلاهای استخردار می رود اما به لطف جایگزین آبگرم با آب معمولی استخرها، گردشگران هستند که می خواهند در هوای سرد کردان وارد استخر آبگرم شوند. لازم به ذکر است در فصل زمستان و میان استخرهای آبگرم، ویلاهایی که دارای استخر سرپوشیده هستند به مراتب محبوب تر می باشند.

خوب است این نکته را بدانید بطور کلی، نرخ اجاره ویلا در کردان در روزهای عادی هفته شنبه تا چهارشنبه، در پایین ترین نرخ قرار دارند که قیمت اجاره روزانه آن ها در روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش پیدا کرده و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به بیشترین حد خود می رسند و از طرفی، در میان ویلاهای کردان هم همانطور که پیش تر اشاره کردیم، نرخ اجاره ویلا استخردار در کردان به مراتب بیشتر از سایر اقامتگاه ها می باشد.

ویلای استخردار کردان

بی شک در میان انواع سوئیت ها و ویلاهای مختلف، ویلاهای استخردار جزء محبوب ترین اقامتگاه ها در کردان به حساب می آیند. ویلاهای استخردار کردان به دو نوع سرپوشیده و روباز تقسیم می شود هرچند برخی از ویلاها که عمدتاً ویلاهای لوکس هستند، هم دارای استخر سرپوشیده بوده و استخر روباز دارند.

اگر قصد اجاره ویلای استخردار کردان را دارید خوب است در نظر داشته باشید به دلیل محبوبیت ویلاهای استخردار در کردان، از یک هفته قبل نسبت به رزرو ویلای خود اقدام کنید چراکه در روزهای آخر هفته و ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه، تمامی ویلاهای استخردار روستا به سرعت اجاره داده می شوند. در آخر این نکته را در نظر بگیرید به دلیل اینکه روستای کردان منطقه ای ییلاقی بوده و تابستان های خنک و زمستان های بسیار سردی دارد، با فرا رسیدن فصل پاییز، آب استخرها تخلیه شده و آبگرم جایگزین آن ها می شود لذا پیدا کردن ویلاهای استخردار با آب معمولی در فصل های پاییز و زمستان بسیار دشوار خواهد بود.

اجاره ویلا یک روزه در کردان

ویلاهایی که در کردان وجود دارد، همواره به صورت روزانه اجاره داده می شوند اما گردشگران بسیاری هستند که تصور می کنند، برای اجاره ویلا در کردان می بایست برای حداقل چند روز ویلای مورد نظر را اجاره کرده و هزینه قابل توجهی را پرداخت کنند. اما خوب است بدانید چه در روزهای اول هفته و چه در روزهای آخر هفته، همواره می توانید برای اجاره ویلا یک روزه در کردان، میان ویلاهای مختلف روستا، بهترین را انتخاب کرده و حتی برای کمتر از یک روزه، با سفر به این منطقه دیدنی و خوش آب و هوا، بهترین خاطرات را برای خود رقم بزنید.

در نظر داشته باشید معمولاً اکثر گردشگرانی که به دنبال اجاره ویلا یک روزه کردان را دارند، قصد میزبانی مراسم ها و جشن های مختلف را دارند و اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، می بایست هنگام رزرو ویلا، موضوع مراسم خود را اعلام کنید تا ویلایی متناسب با شرایط مورد نظر معرفی شود. در آخر هم خوب است بدانید در برخی از ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه، برخی از مالکین، ویلای خود را برای یک روز اجاره نداده و ترجیح می دهند در طول مدت تعطیلات، ویلایشان رزرو شده باشد.

افرادی که میخواهند بهترین ویلای کردان متناسب با بودجه و سلیقه را تنها برای یک روز اجاره کنند در نظر داشته باشند پیش از رزرو ویلا، استعلام این موضوع را از کارشناسان لوکس ویلا بگیرید که آیا ویلای مورد نظر در تاریخ انتخابی بخصوص روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه به صورت یک روزه اجاره داده خواهد شد یا خیر چراکه اکثر مالکین ویلا، برای ایام تعطیلات چند روزه ترجیح می دهند اقامتگاه خود را برای تمام مدت تعطیل اجاره دهند نه برای یک روز.

اجاره ویلا لاکچری استخردار در کردان

کردان را با ویلاهای لوکس و جذابش میشناسند. به دلیل محبوبیت و تقاضای بالا برای اجاره ویلا لاکچری در کردان، همواره اکثر مالکین قصد در بازسازی و لوکس کردان ویلای خود را دارند تا با ارائه ویلایی دیدنی و با امکانات جذاب، گردشگران لحظات خاطره انگیزی را در این اقامتگاه ها برای خود بسازند.

ویلاهای لاکچری کردان عموماً از امکاناتی همچون استخرهای روباز و یا سرپوشیده، میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، باغ های بزرگ و سرسبز به همراه آلاچیق و باربکیو، سونا و جکوزی و در برخی از ویلاها، سالن بدنسازی برخوردارند و یکی دیگر از دلایل محبوبیت این دسته از ویلاها در میان گردشگران بخصوص جوانان، ظاهر بسیار لوکس ویلا است. همانند سایر ویلاها و اقامتگاه های کردان، نرخ اجاره روزانه ویلا لاکچری کردان طی روزهای عادی هفته به دلیل کاهش تقاضا، در ارزانترین حالت خود قرار دارند و این رقم طی روزهای آخر هفته و همچنین ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه، افزایش می یابند.

لازم به ذکر است با اینکه ویلاهای لاکچری کردان از هزینه های قابل توجهی برخوردار هستند اما گردشگران بسیاری این هزینه ها را پرداخت می کنند تا بهترین خاطرات را از سفر به کردان برای خود رقم بزنند لذا تقاضا برای ویلا لاکچری کردان بالا بوده و همواره پیشنهاد می شود از چند روز قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو آن ها از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید.

اجاره ویلا ارزان کردان

به لطف تنوع بالای ویلاها در کردان، هرکس می تواند با هر بودجه و سلیقه ای از سوئیت گرفته تا ویلاهای لوکس و گران در کردان اجاره کرده و بهترین خاطرات سفر را رقم بزند. اما اگر به دنبال اجاره ویلا ارزان در کردان هستید، خوب است بدانید بطور کلی ویلاهای عادی و سوئیت ها جزء ارزانترین اقامتگاه های کردان به حساب می آیند هرچند در میان ویلاهای لوکس و ویلاهای استخردار نیز، ارزان ترینشان وجود دارد.

برای اجاره ویلا ارزان در کردان این نکته را در نظر بگیرید در روزهای عادی هفته، تمامی ویلا پایین ترین نرخ خود را دارند اما این قیمت در روزهای آخر هفته مصادف با پنج شنبه و جمعه افزایش می یابد و همچنین در ایام خاص مانند عید و تعطیلات چند روزه، قیمت اجاره ویلاها به بالاترین حد خود می رسند. نکته ای دیگر این است که در حالت کلی، ویلاهای استخردار از قیمت های به مراتب بالاتری نسبت به ویلاهای عادی برخوردارند و در فصل زمستان، به علت اینکه استخرها دارای آبگرم می شوند، قیمتشان افزایش می یابد اما ویلاهای عادی، قیمت اجاره روزانه آن ها در فصل زمستان کمتر از فصل تابستان خواهد بود.

باغ ویلا در کردان

همانطور که می دانیم، کردان تنوعی از اقامتگاه های مختلف از جمله ویلاهای عادی، لوکس، دوبلکس، استخردار و غیره دارد تا این روستا بتواند پاسخگوی هر بودجه و سلیقه ای باشد. در کردان، تعداد بسیار محدودی باغ ویلا وجود دارد و این باغ ویلاها علاوه بر حیاط بزرگ به همراه باغی سرسبز و دلنشین، معمولاً از امکانات مطلوبی از جمله استخرهای روباز، آلاچیق و باربکیو برخوردار هستند.

اگر شما هم قصد اجاره باغ ویلا در کردان را دارید خوب است بدانید در میان باغ ویلاهای مختلف کردان، ویلاهایی که فاقد استخر هستند جزء ارزان ترین بوده و در میان ویلاهای استخردار هم اگر در فصل زمستان به دنبال باغ ویلایی با استخر سرپوشیده آبگرم هستید، می بایست هزینه به مراتب بیشتری را برای اجاره روزانه آن پرداخت نمایید چراکه اکثر باغ ویلاها در فصل زمستان، دارای آب معمولی بوده یا استخرها فاقد آب می باشد اما با فرا رسیدن فصل بهار و تابستان، تمامی استخرها دارای آب سرد شده و در میان آن ها، گردشگران می بایست در فصل بهار و تابستان هزینه بیشتری برای اجاره روزانه باغ ویلاهای دارای استخر روباز صرف کنند.

لازم به ذکر است نرخ اجاره باغ ویلا کردان طی روزهای عادی هفته در پایین ترین حد خود قرار دارند که این رقم طی روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش یافته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به بیشترین حد خود می رسند.

اجاره باغ برای تولد در کردان

کردان در میان بهترین مناطق اطراف تهران برای برگزاری مجالس و مراسم های مختلف از جمله تولد می باشد. همواره گردشگرانی که می خواهند جشن های تولد با تعداد بالا برگزار کنند، به سراغ اجاره باغ برای تولد در کردان می روند تا هزینه ها به صرفه تر باشد. اما یکسری نکات در خصوص اجاره باغ برای تولد در کردان وجود دارد که خوب است پیش از میزبانی مجالس از آن ها اطلاع داشته باشید.

همانطور که میدانیم، اجاره باغ برای تولد به مراتب از نظر هزینه، به صرفه می باشد اما در نظر داشته باشید تعداد باغ ویلاهایی که برای مجالس اجاره می شوند، محدود بوده و پیشنهاد میکنیم از یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو باغ ویلای مورد نظر از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید. از طرفی هم خوب است بدانید باغ ویلاهای که برای برگزاری مجالس اجاره داده می شوند دارای ظرفیت محدود بوده و اگر ظرفیت مورد نظر بیش از حد تعیین شده باشد، می بایست به ازای هر نفر بیشتر، هزینه جداگانه پرداخت شود.

نکات دیگری که در خصوص اجاره باغ برای تولد و مجالس باید بدانید این است که با توجه به موقعیت و شرایط باغ، ساعت برگزاری مراسم ها متفاوت بوده و می بایست باغ ویلای خود را بر اساس زمان برگزاری انتخاب کنید. بطور مثال برخی از باغ ویلاها تنها از ساعت 12 شب تا صبح امکان برگزاری مراسم دارند در صورتیکه برخی دیگر از باغ ویلاها از غروب آفتاب تا 12 شب امکان برگزاری داشته و 12 شب به بعد، باغ می بایست تخلیه شود.

ویلا لوکس کردان

در میان ویلاها و اقامتگاه های مختلف کردان، تنوعی هم از اقامتگاه های لوکس و دیدنی وجود دارد که بیشترین نرخ اجاره روزانه را داشته و همچنین طرفداران خاص خود را هم دارند. تعداد ویلاهای لوکس کردان به مراتب کمتر از سایر اقامتگاه ها خواهند بود و همچنین لازم به ذکر است ویلای لوکس از دیدگاه هر گردشگری متفاوت می باشد. عده ای بر این باورند ویلاهایی که دارای استخرهای روباز و یا سرپوشیده بوده و از امکانات خاصی مانند میزهای بیلیارد، فوتبال دستی و غیره برخوردار هستند جزء ویلاهای لوکس به شمار می روند و عده ای نیز معتقدند ویلاهایی که از فارغ از امکانات، از ظاهر و نمایی جذاب و خاص برخوردارند در دسته ویلاهای لوکس قرار میگیرند.

برای اجاره ویلا لوکس در کردان، همواره می توانید با کارشناسان لوکس ویلا تماس برقرار کنید تا متناسب با بودجه و سلیقه، بهترین اقامتگاه لوکس مورد نظر را رزرو کنید. همچنین در نظر داشته باشید به دلیل محدودیت ویلاهای لوکس و تقاضای بالا، پیشنهاد می شود از یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو آن ها اقدام فرمائید.

اجاره ویلا در کردان استخر سرپوشیده

ویلاهای استخردار کردان که به عنوان محبوب ترین و پرتقاضاترین اقامتگاه های روستا هستند، دارای استخرهای روباز یا سرپوشیده بوده و در تعداد بسیار محدودی از ویلاها، هم استخر سرپوشیده و هم استخر روباز وجود دارد که در این ویلاها، یا دو استخر به صورت جداگانه هستند و یا یک استخر با سقف متحرک (کروک) وجود دارد.

ویلاهای استخردار سرپوشیده در نیمه اول سال از محبوبیت کمتری نسبت به ویلاهای استخر روباز برخوردار هستند اما در نیمه دوم سال، شرایط کاملاً تغییر پیدا می کنند و به دلیل هوای بسیار سرد کردان، گردشگران به سراغ اجاره ویلا استخر سرپوشیده در کردان می روند. ویلاهای استخر سرپوشیده در نیمه دوم سال، دارای آبگرم هستند و همچنین به دلیل فضای بسته استخر، بخار گرم و جذاب در فضا نیز وجود دارد و در نظر داشته باشید به دلیل تقاضای بالا جهت اجاره ویلا استخر سرپوشیده آبگرم در کردان، نرخ اجاره روزانه این دسته از اقامتگاه ها در نیمه دوم سال به مراتب بالاتر از سایر اقامتگاه ها خواهد بود.

اجاره ویلا در کردان استخر روباز

ویلاهای استخردار کردان یا دارای استخرهای روباز هستند، یا سرپوشیده و یا مجهز به هردوی آن ها اما در هر فصل از سال با شرایط آب و هوایی مختلف، گردشگران به سراغ یکی از این استخرها می روند. در فصل زمستان به دلیل هوای بسیار سرد و بارش شدید برف و باران، گردشگرانی که به دنبال ویلاهای استخر آبگرم هستند ترجیح می دهند ویلاهایی با استخرهای سرپوشیده را انتخاب کنند اما در فصل بهار و تابستان این شرایط تغییر پیدا می کند.

در نیمه اول سال بخصوص فصل تابستان، کردان از آب و هوای مطلوبی برخوردار است و تمام استخرهای روستا مجهز به آبسرد می شوند. گردشگران در روزهای گرم سال به سراغ اجاره ویلا در کردان استخر روباز می روند چراکه از نظر آن ها، استخر آبسرد در هوای خنک زیر آفتاب سوزان بسیار لذت بخش می باشد اما در نظر داشته باشید استخرهای روباز به دلیل اینکه در باغ واقع شده اند، فاصله ای چند قدمی تا درب ورود دارند اما برخی از استخرهای سرپوشیده، دارای درب ورودی از داخل ویلا نیز می باشند.

اجاره سوئیت در کردان

ارزان قیمت ترین اقامتگاه های کردان را سوئیت ها تشکیل می دهند چراکه سوئیت ها به صورت یک خواب، دو خواب و غیره به لطف امکانات محدود و عدم وجود استخر و تقاضای به مراتب پایین تر، از نرخ اجاره روزانه پایین ترین برخوردار هستند اما همانطور که می دانیم، اجاره ویلاهای استخردار در کردان بالا بوده و به طبع آن، اکثر ویلاها مجهز به استخر هستند لذا تعداد سوئیت های کردان به مراتب کمتر از سایر اقامتگاه ها خواهد بود.

گردشگرانی که قصد اجاره سوئیت در کردان طی روزهای آخر هفته و ایام شلوغ سال مانند تعطیلات چند روزه را دارند خوب است بدانند سوئیت ها به دلیل قیمت بسیار ارزان و به صرفه بودنشان نسبت به سایر ویلاها و اقامتگاه ها، طرفداران بسیاری دارد و پیشنهاد می شود اگر در روزهای آخر هفته و بخصوص ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه به دنبال اجاره سوئیت کردان هستید، از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو آن ها اقدام کنید. لازم به ذکر است همانند سایر اقامتگاه ها، نرخ اجاره سوئیت در کردان طی روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه افزایش محسوسی را به خود می بینند.

اجاره ویلا لاکچری در کردان

همانطور که میدانیم، کردان از معدود مقاصد گردشگری و تفریحی در اطراف تهران است که به لطف دارا بودن تنوع بالایی از انواع ویلاها و اقامتگاه ها، پاسخگوی هر بودجه و سلیقه ای می باشد. تعداد محدودی از گردشگران هستند که برای اقامت در کردان میخواهند هزینه های قابل توجهی را برای اجاره ویلا پرداخت کرده و خاطرات بی نظیری را هم در لوکس ترین ویلاهای کردان برای خود رقم بزنند.

اگر شما هم میخواهید تجربه با یاد ماندنی از اجاره ویلا لوکس در کردان را داشته باشید، خوب است بدانید در کردان، ویلاهای لوکس و جذابی وجود دارد که از معماری بسیار زیبایی برخوردار بوده و اکثر آن ها، نمایی خاص و منحصر به فرد دارند تا توجه هر بیننده ای را به خود جلب کنند. همچنین در نظر داشته باشید تعداد ویلاهای لوکس کردان محدود بوده و به دلیل اینکه محبوبیت بالایی در میان برخی از مردم دارند، بهتر است ازیک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو آن ها اقدام کنید. در سایت لوکس ویلا می توانید بهترین ویلاهای لوکس کردان را مشاهده کرده و با بهترین قیمت، آن ها را اجاره کنید.

در کنار اقامت در ویلاهای لوکس و استخردار کردان، نگاهی هم به دیدنی های منطقه بیاندازید

کردان منطقه ای ییلاقی و خوش آب و هوا به شمار می رود بطوریکه حتی در گرم ترین روزهای سال، شاهد آب و هوایی خنک و دلنشین در منطقه هستیم. کردان طبیعت زیبا و سرسبزی دارد و به لطف کوه کهار، کوهنوردان بسیاری هم راهی این روستا می شوند تا به قله کهار صعود کرده و از چشم انداز زیبای شهرستان ساوجبلاغ نهایت لذت را ببرند. در نظر داشته باشید اگر علاقه مند به کوهنوردی هستید و قصد صعود به کوه کهار را دارید، از مسیر زیبا و سرسبز رود کردان عبور خواهید کرد که یکی از زیباترین و جذابترین جاهای دیدنی کردان به شمار می رود.

اما کردان دارای جاذبه های گردشگری دیگری هم می باشد که بازدید از آن ها، خاطرات سفر را به مراتب جذاب تر می کند. یکی از معروف ترین جاذبه های تاریخی در کردان، بنای تاریخی برج مقبره است که در میان بومی های منطقه از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار می باشد. همچنین اگر هم به دنبال هیجان و تفریح هستید، کافیست در روزهایی که هوای کردان مساعد است راهی شمال منطقه شده و وارد سایت پروازی کردان شوید. درکنار آن، دهکده ای با نام مجموعه ورزشی ایثار در غرب کردان و نزدیک به روستای کوهسار قرار دارد که تنوعی از امکانات و خدمات رفاهی مختلف را به گردشگران ارائه می دهد.

لوکس ویلا همواره پیشنهاد می کند به دلیل تقاضای بالا برای اجاره ویلا در کردان، برای انتخاب بهترین اقامتگاه مورد نظر از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو ویلا در کردان اقدام کنید.
نرخ اجاره ویلا یک روزه در کردان طی روزهای عادی هفته در پایین ترین حد خود قرار دارند که این رقم طی روزهای آخر هفته و ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه افزایش خواهد یافت.
لوکس ویلا همواره راه را برای اجاره ویلا کردان آسان کرده و برای رزرو بهترین ویلای مورد نظر در کردان، تنها یک تماس با کارشناسان مجموعه فاصله دارید.
کردان منطقه ای ییلاقی به شمار می رود و از این رو، تابستان خوش آب و هواترین زمان برای سفر و اقامت در کردان به حساب می آید. اگر در فصل زمستان می خواهید به کردان سفر کنید، با اجاره ویلا کردان استخر آبگرم بی شک خاطرات جذابی را در هوای سرد کردان رقم خواهید زد.
تمامی ویلاهای کردان با توجه به نرخ اجاره روزانه، از امکانات مختلفی برخوردار هستند که می توان به استخرهای روباز و یا سرپوشیده، میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، آلاچیق به همراه باربکیو و غیره اشاره کرد